| Cosmin20140 a întrebat:

Deci eu in 6 iunie am spectacol la Teatrul Gong(Teatru din Sibiu) cu palatul copiilor(fac teatru) si imi este frica(Am un pic de trac) Si cand le faceam piese de teatru parintilor, buniciilor mei imi era frica si aveam emotii, dar acum cand o sa ma vada 2000000 de persoane aveti idei cum sa scap de emotii?

Răspuns Câştigător
| mixxjim a răspuns:

Gandeste-te ca toti cei 2000000 de spectatori din sala sunt in pielea goala laughing Nu te uita in sala si gandeste-te ca sunteti la repetitii, doar intre voi, colegii. Succes!

1 răspuns:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Simplu, nu iti pasa de cei din sala.
Nu te uiti la ei.
Sau daca trebuie sa te uiti, fixezi cu privirea un lucru din sala (scaun, lumina, geam etc.)