| KinderBeeeib a întrebat:

imi recomandati o carte de adolescenti? Adica ceva Horror-Drama-SF... gen Jurnalul unei pustoaice... Funda.

Ps.

Răspuns Câştigător
| Broscuţăă a răspuns:

Harriet spioneaza,cartea secretelor, Cand esti vrajitoare…, aquamarine, Bun venit in tabara de cosmar!, copila stea,

4 răspunsuri:
| RedNose a răspuns:

Iti recomand cartea "Sunt aiurita si se ia! de Caprice Crane, este o comedie romantica.
Merita citita!(stiu ca nu asta vrei tu, dar poate o citesti).

| KinderBeeeib explică (pentru RedNose):

Am citit-o deja si este o carte foarte buna si am fost placut surprinsa am citit-o de mult nu prea imi amintesc multe decat ca a fost geniala.

| dulcica480 a răspuns:

Insemnarile unei pustoaice e foarte tare ti-o recomand...

| asiiffet11 a răspuns:

Generala-cei mai naspa ani din viata mea-30 lei(vol. 1)
Generala-salvati-ma de aci!-30 lei(vol 2)