| Diana15MS a întrebat:

Sunt foarte trista si as vrea sa imi dati un sfat va rog. Acum 3 ani mi-am adus de la tara o pisica. Si de o vreme era foarte bolnava, nu manca nimic si era si batrana. Iar parintii mei intr-o zi au dus-o si au abandonat-o fara ca eu sa stiu. Nu eram asa apropiata de ea dar ma simt oribil. Daca va rog dati-mi un sfat pentru ca eu sunt sensibilia si mna. Dau funda la raspunsul care ma va face sa ma simt mai bine. Multumesc anticipat!

2 răspunsuri:
| iDarkness a răspuns:

Hi, Diana. Gandeste-te ca pisica aia murea mai devreme sau mai tarziu, era batrana, nu manca. Sper sa nu te fac sa te simti mai rau.
T/C.

| jasmin1rose a răspuns:

Acum ma simt si eu oribil cand citesc ce au facut niste oameni.
Tu poti invata din experienta asta. Sa nu faci niciodata ce au facut parintii tai.
Acum gandeste-te ca poate a avut putin noroc si inca mai traieste. Macar sa-i fie bine cate zile va mai avea. Sa fie ferita de caini si oameni rai.