| Crishulinaaa a întrebat:

:] Voiam sa va intreb cand se face prima baie la catelusi puppy dog eyes?

7 răspunsuri:
| Edw08 a răspuns:

Când se murdăresc laughing
Fără glumă..ar trebui să îl/o speli de 2 ori pe lună maxim..de la 1 an. Dacă este curajos..si de mai mic.big grinwinking

| victor333 a răspuns:

Pe la jumatea lui august atunci e play offul si o sa se inece...

| 96SeB96 a răspuns:

Poti sa ii faci baie pa la 2-3 luni si apa trebuie sa fie calduta daca ii faci mai devreme ar putea raci si o sa ai alte probleme... happy
funda?

| 96SeB96 a răspuns:

Si daca nu esti sigura poti intreba veterinarul, el stie cel mai bine, poate trebuie facut dupa ultimul vaccinwinking

| didu73 a răspuns:

Pai eu am facut la canele meu prima baie la 3 luni de la nastere. dar aici depinde de rasa

| andino a răspuns:

1 luna