| barzugeorgik99 a întrebat:

Hey TPU:X Mi-am luat o catea de caine lup are in jur de 3-4 luni.Are cam 1 luna de cand am luat-o.Primele 2 saptamani era jucausa si cand puneam mana pe ea imi lingea mana dar in ultimele 2 saptamani numai e energica deloc sta bosumflata si cand o mangai ma musca usor va rog ajutati-ma.

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

E inca pui, e jucausa, si probabil cand vede ca te apropii de ea crede ca vrei sa te joci. In primele saptamani normal ca a fost mai blanda, pentru ca nu te cunostea si ii era frica pentru ca era intr-un spatiu strain. Cumpara-i o minge sau da-i o jucarie de plus de care nu mai ai nevoie, sa o roada cand nu are ce face. happy

3 răspunsuri:
| iulia5723 a răspuns:

Eu cred ca a fost `Sergiu Nicolaiescu` sau `Paunescu`. Unul dintre acestia. Funda? :*

| Teoxutzu a răspuns:

Ii cresc dintii,o doare si are nevoie de ceva sa mestece o jucarie de cauciuc, orice, si pe de alta parte creste si se maturizeaza, in curand nu o sa mai fie asa jucausa, cred eu.

| barzugeorgik99 explică:

Mersi mult la amandoi m-ati ajutat foarte mult.A crescut foarte mult.S-a facut de 2 ori pe cat era pe atunci.