| ஐஐ a întrebat:

Hey, va plac cainii husky happy?
Argumentati.

Răspuns Câştigător
| XxXNotForKiidsXxX a răspuns:

Mda:X..Am si eu unu.Pai imi plac pentru ca sunt foarte dragastosi,foarte jucausi,deloc agresivi, Se inteleg foarte bine uni cu alti chiar daca sunt de acelasi gen, Se inteleg foarte bine si cu pisiclie, ii poti dresa usor, nu mananca foarte mult(daca nu e castrata)Daca este castrata nu mananca la fel de putin dar este acceptabil si cam atathappy

9 răspunsuri:
| Carmen100 a răspuns:

Sallbig grin Da, imi plac la nebunie. Pentru ca sunt frumosi, au blana multa, sunt jucausi, sunt usor de dresat, sunt inteligenti, se inteleg bine si cu alte animale, au ochii albastri (ceea ce imi place f. mult), cuminti, blanzi, ascultatori....si cam atat. As cotinua pe doua pagini descrierea.big grin

| Predator30 a răspuns:

Mie imi plac foarte mult.

| Juleuuss a răspuns:

Da, enorm de mult. Am văzut odată un câine husky, cu niște ochi geniali, albastru cristalin. Tare minunați acești câini. Pe deasupra, sunt și ascultători.

| LiviuuuXD a răspuns:

Imi plac cainii husky pentru ca: sunt fortosi,dragastosi,jucausi, cuminti si blanzi, din cauza ochisorilor aia frumosi, sunt ascultatori, inteligenti si pentru ca mie imi place orice rasa de caine.

| motorsportskr a răspuns:

Da, imi plac deoarece au ochii albastri si sunt foarte jucausi si da sunt inteligenti de exemplu uitate la acest clip: http://www.youtube.com/watch?v=qXo3NFqkaRM si o sa-ti dai seama ca sunt adorabili :)

| MadduSnk a răspuns:

Daa, normal

| biabibi09 a răspuns:

Da,imi plac pentru ca sunt niste caini de marime mare, au ochii albastri si sunt foarte inteligenti...Ii iubesc.

| XxXNotForKiidsXxX a răspuns (pentru biabibi09):

Sunt talie medie nu marewinking

| Pitiicaa a răspuns:

Da, pentru ca sunt inteligenti, frumosi si au niste ochi minunati ♥ Cainii Husky sunt perfect love struck