| anonim_4396 a întrebat:

Hi! deci vreau sa adopt un catelus e din bucuresti. si... am auzit ca ti-l poate trimite printr-un fel de,, posta,, nu stiu cum. dar ar fi posibil? (mai multe detalii va rog)

3 răspunsuri:
| ATHOS a răspuns:

Am un sfat pentru tine : daca iti doresti cu adevarat un catel pe care sa-l iubesti si care sa te iubeasca cel mai bine ar fi sa vezi, sa alegi si sa te aleaga si el!

| MisSToXiC a răspuns:

Ai grija sa nu trimiti bani si apoi sa nu-ti trimita banii eu am trecut prin asta dar apoi totul s-a rezolvat dar catelul tot nu mi-a venit! ce catel vrei sa-ti iei? daca ii shih-tzu la pret rezonabil scriemi un mesaj privat!

| mon@29 a răspuns:

Da til trimite
prin curier
cauta pe net curier pentru animale si poate ai noroc.winking succes