| Aylin302 a întrebat:

Hii TPU am o problema urgenta! Cu ce pot curata podeaua dar fără sa îmi afecteze animalele ( pisicile)? Va rog cei care nu stiu sigur sau o iau in gluma sa nu comenteze decât dacă au un sfat sau ceva de genul :-) mersiii mult!

Răspuns Câştigător
| PsihopedagogCristinaM a răspuns:

Dupa ce se usuca nuhappy Atata timp cat substanta nu e umeda si nu se imbiba in blanita

5 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cu otet este foarte sigur happy.

| Aylin302 explică (pentru anonim_4396):

Aha si el nu face rău? Adică nu e toxic?

| PsihopedagogCristinaM a răspuns:

Pai cat timp cureti podeaua, pana se usuca, baga pisiciile intr-o alta camerahappy si asa pana se termina tot(eu asta fac cu pisicuta mea).

| Aylin302 explică (pentru PsihopedagogCristinaM):

Mersi mult Cris, dar eu voiam sa stiu dacă exista vreun pericol după ce sa uscat podeaua pentru animale eu stiu sa fie toxic sau ceva. Oricum mersii mult de tot de ajutor :-) apreciez

| Aylin302 explică (pentru PsihopedagogCristinaM):

Ok am sa incerc mersii mult din nou:-)

| PsihopedagogCristinaM a răspuns (pentru Aylin302):

Dupa ce se usuca nuhappy Atata timp cat substanta nu e umeda si nu se imbiba in blanita