| anonim_4396 a întrebat:

Ieri l-am dus pe catelul meu Yorkshire terrier la o prietena ca sa se joace cu catelusa ei. Cainele meu de 7 luni vroia sa se urce pe ea si saliva (facea spume la gura) E normal stiind ca el are 7 luni iar catelusa 5 luni?

3 răspunsuri:
| Andreea_Dinu_1995 a răspuns:

Poate era curios daca nu a mai vazut o femela a fost lovit de sageata lu cupidon

| Laurentzziu a răspuns:

Era in calduri ma, lasa-l sa se simta si el bine cu o fetita, crezi ca il multumesti doar facandu-i laba?

| Twist20 a răspuns:

Cainii sunt foarte diferiti. Unii mai precoce altii mai latenti. Poate el este deja la "pubertate" si cand a vazut femela i s-au trezit piticii. Nu e nimic grav, motanul meu a batut toate pisicile care s-au apropiat de el si persoanele care le aparau si nu mi-am facut griji. Cred ca era doar surprins de nou si foarte curios.