| PrafDeNutellaCuGustDeCremitaAmestecataCuNesquik a întrebat:

Imi poate povestii cineva cartea Atherton casa puterii? As vrea ceva mai mult de povestit caci trebuie si eu sa o povestesc. As fi vrut sa o citesc, dar nu mai am timp si s-ar putea sa ma asculte. Help!

2 răspunsuri:
| Tannia a răspuns:

Cel mai bine e sa cauti rezumatul pe www.google.com sau pe referate.com :). Cauti acolo rezumatul cartii si scapi mai repede. Daca nu vrei sa povestesti cartea exact cum apare, incearca sa schimbi unele cuvinte sau expresii:). Succes:*