| cata97812 a întrebat:

Imi poate spune cineva cum se administrează cyper vet la caini?

Răspuns Câştigător
| Epickk a răspuns:

Te salut.
Ti-as explica personal dar n-as vrea sa omit vreun detaliu care ar fi putut fi destul de important.
Iti las aici un link de la un site prin care poti vedea exact absolut toate detaliile despre substanta respectiva.
http://www.pasteur.ro/produse/cyper-vet/
In cazul in care n-ai chef sa te uiti, substamta trebuie diminuata cu apa si se aplica prin pulverizare.
Pe site-ul respectiv vei gasi gramajele cu exactitate.
Pentru pulverizare, trebuie pus un mililitru de substanta la un litru de apa.
Se aplica de doua la un interval de 7 zile.
Totusi sfatul meu este sa arunci un ochi pe site-ul respectiv.