| rippE a întrebat:

Imi puteti recomanda un cabinet veterinar unde doctorul sa faca cupare de urechi excelente la un amstaff in Alba Iulia sau prin apropieri ( teius, blaj, cugir)! Eu am unul dar vreau sa merg pe recomandari!

1 răspuns:
| RedNose a răspuns:

Cei mai buni medici in cuparea urechilor gasesti doar la deva si Iasi. Tie iti vine aproape Deva, cam el este cel mai recomandat. Nu e nevoie sa mai revi la consult sau scos fire, deci drumul o sa-l faci o singura data, vei avea un cupaj de nota 10, iar pretul este cam 100e. Daca vrei, iti dau numele medicului pe privat si daca gasesc si un nr de telefon ti-l dau.