| anonim_4396 a întrebat:

Salut prieteni, am o intrebare pentru toti detinatorii de pitbull sau amstaff, puteti sa-mi spuneti va rog cat costa procedura de cupare a urechilor? Dau funda!

Răspuns Câştigător
| Etxd a răspuns:

Verisoara mea are un amstaff are 7 luni i-a cupat urechile la varsta de aproape 3 luni a platit 100 ron cu totul(crema, pudra, etc...).

| PTMLucian a răspuns (pentru Etxd):

Multumesc...dar astept si alte raspunsuri

| Etxd a răspuns (pentru PTMLucian):

Sigur happy!

3 răspunsuri:
| Devolish a răspuns:

Buna! Probabil ca depinde de oras, de cabinet... In timisoara, este intre 80 si 100 de lei. Cu toate ca nu prea mai este legal(asta am citit pe net), in cabinetele veterinare se face procedura fara probleme.