| Adyy5 a întrebat:

Imi puteti spune niste activitati pe care le pot face in timpul liber? Imi irosesc toata ziua pe telefon ca nu am nimic mai bun de facut.Ce activitati stiti care m-ar putea ajuta in vreun fel?

3 răspunsuri:
| Freya1 a răspuns:

Gasesteti un loc de munca part time iti ocupa 4 ore din zi cel putin automat si socializezi cu persoane noi.Plimbate si vezi locuri pe care nu le-ai mai vazut pana atunci sau fa-ti o iubita crede-ma nu mai ai nici timp sa respiri dupa aia laughing

| 393Dan a răspuns:

Fa-ti rost de un prieten/prietena si iti va ocupa vreo 80 la suta din timpul liber.

| MadalinaMAdA000000000 a răspuns:

Sunt multe activități ce le poți face. Fa un sport, citește o carte, vizitează ceva. Sunt multe dar depinde de tine ce îți place sa faci. Încearcă mai multe și apoi vezi spre ce îți înclini atenția cel mai mult.