| aannddrreeaa a întrebat:

Stiti activitati pentru timpul liber care mi-ar putea aduce si niste venituri in plus? Imi puteti da niste exemple, va rog?

Răspuns Câştigător
| anutza6117 a răspuns:

Bona,plimbi caini, vanzatoare cu juma de norma

3 răspunsuri:
| Shatteredx a răspuns:

Websex

| BIOO a răspuns:

Iti intind mana pentru o pura colaborare intr-o activitate BIO Life-Care. Unde la ora actuala exista 5 milioane de consumatori + parteneri+ Ambasadori -vedete (gen Mihaela Radulescu, Maruta&Andra, Virgil Iantu, multi altii). In acest sens ajungi sa economisesti banuti, avand posibilitatea sa-ti procuri multe produse la un pret redus, chiar gratuit si iti poti ajuta familia, rudele, cunostintele oferindu-le spre consum produse (programe pentru controlul greutatii, pentru suport imunitar, detoxifiere, alergii, digestie, vitalitate, reducerea stresului, protectie cardiovasculara, mobilitatea articulatiilor, cresterea capacitatii intelectuale, mentinerea tineretii, suport diabetic) care-i pot vindeca problemele de sanatate. Si asta nu este tot. Avem produse si pentru frumusete (cosmetice BIO pentru sanatatea tenului), parfumuri, ciorapi terapeutici. Avem produse pentru casa (pentru curatenie sanatoasa). Daca accepti colaborarea, iti voi oferi tot sprijinul meu pentru dezvoltarea propriei tale afaceri, chiar si de la domiciliu. Important este, ca din moment ce faci acest pas, sa te gandesti intr-un mod optimist. Nu ai absolut nimic de pierdut, ci din contra, doar de castigat 100%. Aceste produse sunt certificate BIO si se gasesc la ora actuala atat in farmacii, cat si fiind promovate la emisiuni TV. Daca esti hotarata, contacteaza-ma si iti voi sta la dispozitie si cu materiale pentru dezvoltarea afacerii!

| msweety a răspuns:

Avon,oriflame poti sa castigi bani si produse din asta.nu mult dar conteaza