| SweetyLovVe28 a întrebat:

Imi puteti spune si mie cum functioneaza zgarda anti purici? Asi vrea sa ii iau si catelusei mele dar nu stiu daca sa o cumpar. E buna, merita? Si cam cat ar costa?

Răspuns Câştigător
| AtateaConditii a răspuns:

Da e buna, are un miros care indeparteaza puricii, uneori miroase frumos dar am dat de zgarde care miroseau a ciorapii lu fratemiu.laughing Costa in jur de 10 -15 lei.

3 răspunsuri:
| RedNose a răspuns:

E foarte simplu, de folosit, se pune la batul cainelui.
La cainii mei nu a functionat. Cel mai bine cumpara parakill(se pune la ceafa cainelui in functie de greutate, scrie pe prospect) si nu-l mai speli 2 saptamani dupa aplicare si un purice nu mai gasesti pe caine.

| Andr3i09 a răspuns:

E buna dar trebuie sa fie de calitate

| FaraLag a răspuns:

Merita, dar la cainele meu ( e mai prost de fel big grin )are un efec cidat imi fura imcaltamintea. Dar trebuie schimbata periodic ( scrie pe cutie )