| KillAWolf a întrebat:

As vrea sa stiu cum functioneaza zgarda anti-purici, si daca are efecet intotdeauna.Multumesc!

Răspuns Câştigător
| Piticaaa a răspuns:

Am avut aceeasi problema precum rosto, la mine a fost mai grav. Pisicuta mea s-a intepat cu un fier din cauza ei. Si am ajuns la veterinar cu rana infectata si tot tacamul. Mi se facuse rau, mai aveam putin si lesinam!straight face Eu iti recomand picaturile, sunt sigure si au cat de cat efect. Eu am o pisica care cam umbla prin vecini si sunt 100% sigura ca a luat purici DIN NOU de la javrele de motani ale unei tiganci.

5 răspunsuri:
| rosto a răspuns:

Nu stiu exact sa iti spun principiul de functionare, cel mai probabil are efect. dar sa ai grija cu ea, eu i-am pus pisicutei mele o zgarda si era sa se spanzure cu ea straight face deci mare grija, vezi cum reactioneaza animalutul dupa ce i-o pui. sa nu pui zgarda si sa pleci de acasa sau sa il lasi singur.

| raluky4 a răspuns:

Pe motanul meu nu a avut efect prea mare. Avea doar un pic mai putin.
Cea mai buna e solutia anti-purici.

| eu..sh doar eu a răspuns:

Buna!
prima data trebuie sa ii faci baie cu un fel de solutie ca samponul.
trebuie sa se usuce si apoi ii pui zgarda la 2 degete de gat.
dar ai grija sa nu se "linga" motanul sau ce tu atunci cand se usuca(ei asa sunt obisnuitiwinking )
si zgarda are efect doar vreo luna douaoh go on

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna as vrea sa stiu cu faci diamantele

| Ionela_7274 a răspuns:

Hi `. eu i-am pus pisici mele si nu a avut efeectt happy. toot picaturile au fost solutia! tongue