| Vas_Vasilica_1998 a întrebat:

Am 2 catei primiti de la un prieten,si el spune ca sunt amstaff, imi puteti spune daca sunt rasa pura sau corcituri? dau funda.
imagine! https://static.md/9a40ec448be2a5f2723cd919416d6f2c.jpeg

Răspuns Câştigător
| sonia318 a răspuns:

Avand in vedere ca puii de Amstaff arata asa:
https://www.google.ro/......ps?/search
Te las pe tine sa tragi niste concluzii.

4 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sunt rasa pura

| Talmacel_Alexia_1999 a răspuns:

Salut!

WorldPleace nu are dreptate.Un om poate sa dea un animalut gratis cu bani. Oamenii se gândesc doar la bani dar altii ii dau gratis stiind ca nu trebuie dati cu bani.Altii ii dau gratis pentru ca trebuie sa plece, nu poate sa il tina, nu are conditii, nu ii place ceva la el sau alte motive.

Nu pot sa vad poza si te-as ruga sa o mai trimiti o data.
Dar sa iti spun ceva.Nu contează daca este de rasa sau corcitura contează ca iti oferă dragostea si tu aiunirea fata de el.
Sper ca daca vei afla ca sunt corcituri nu le vei da sau le vei face altceva.

| paul55 a răspuns:

Al doilea este clar rasa pura ( cel cu alb si maro ) si cred ca si primul ( cel alb si negru ) este de rasa. Dar WorldPeace are mare dreptate./

| WorldPeace a răspuns:

Nu este frumos sa numesti un animal corcitura. Rasa pura depaseste 500 de Euro, iar daca tu i-ai primit pe gratis de la un prieten... iti dai seama si singur.
Insa, cainele tot caine ramane. Daca ai grija de el si il respecti, o sa iti fie loial pana la moarte.