| BlackRaven45 a întrebat:

Imi spuneti si mie niste lucruri frumoase care as putea sa le fac de mana?

7 răspunsuri:
| ItachiUchiha a răspuns:

Bratari si origami.

| PinkTerror a răspuns:

Poti cu niste hartie sa faci origami, poti sa faci cu niste ate bratari, poti sa faci din diverse lucruri robotei si etc cu lipici.

Daca vrei ceva frumos si simplu iti recomand origami. poti face o groaza de lucruri de la cocori si flori la mingiute din bucatele care se imbina intr-o singura chestie adorabila. ^_^

Daca te intereseaza pot sa iti trimit niste linkuri how to.

Have fun,
PT

| agathapurple a răspuns:

Buna, daca vrei sa iti promovezi produsele te astept aici http://classy-sassy-girls.blogspot.ro/......dmade.html :) si ca idee de handmade poti incerca coliere din margele de nisip, sunt foarte migaloase dar ies superb daca ai rabdare si indemanare

Răspuns utilizator avertizat
| carmeniuly a răspuns:

Poti sa faci cercei prin tehnica quling