| teodora555 a întrebat:

Imi ziceti si mie niste mancare (bobite, pliculete, etc) pentru pisici super mofturoase, dar nu wischas sau kit cat foarte scumpe si pentru pisici foarte foarte moftusoase va rog

3 răspunsuri:
| teodora555 explică:

.FAZA cu vecina a fost amuzanta, am vrut sa ii dau parizer si nu a mancat dupa aia am vrut sa ii dau sunca sisi s i a mancat, asta cum expliici?

| DianaDecember24 a răspuns:

Poate e bolnava daca nu manancalaughing))), sau da-i si tu peste.nici a mea nu vrea mezeluri.lol.Doar peste=)

| Teo23 a răspuns:

Auzi, pisicile sunt foarte destepte! A mea stie sa faca multe asa ca taci!