| cosmin3confuz a întrebat:

In cel mai rau caz : Cat de mare credeti ca poate ajunge un bichon havanez metis? sad Dau funda Urgent!

Răspuns Câştigător
| Mwha a răspuns:

Aha. Cainii imi par corciti cu un Ciobanesc Mioritic, sau cu un maidanez, deci ar putea ajunge la marimi considerabile, dar ar putea ramane si la statura unui bishon normal. In orice caz, intai suna si vorbeste cu proprietarul si apoi daca iti convine ii cumperi.

7 răspunsuri:
| Mwha a răspuns:

Depinde cu ce rasa e corcit, spune-mi si-ti raspund cu mare placere big grin

| cosmin3confuz explică (pentru Mwha):

Pai nu stii cum E : am gasit anunturi de caumparat bichon havanez si este precizat faptul ca sunt metis dar doar atat, dar totusi pot ajunge de talie mare? sad in cel mai rau caz?

| Mwha a răspuns (pentru cosmin3confuz):

Pai nu sunt afisate poze cu parintii? Arata-mi si mie anuntul daca vrei ca sa-mi pot da seama.

| cosmin3confuz explică (pentru Mwha):

Http://mercador.ro/......DSWbX.html

aicea sunt puii nu am gasit cu parintii

| xxxSecretDiscretxxx a răspuns (pentru cosmin3confuz):

Nu cred ca e pur, are boticu ciudat...

| Mwha a răspuns (pentru cosmin3confuz):

Aha. Cainii imi par corciti cu un Ciobanesc Mioritic, sau cu un maidanez, deci ar putea ajunge la marimi considerabile, dar ar putea ramane si la statura unui bishon normal. In orice caz, intai suna si vorbeste cu proprietarul si apoi daca iti convine ii cumperi.

| RedNose a răspuns:

Depinde din ce alta rasa se trage, daca nu se stie, mai mare decat talia medie nu are cum sa fie, asta daca bichon-ul este pur.

| Lavinia218 a răspuns:

Mai greu de 10 kg nu poate ajunge. Pentru ca mamica lui fiind bichon havanez nu putea fi imperecheata cu un caine de talie mare sau gigant ..si daca ar fi fost nu ar fi supravietuit. Deci poti sta linistit nu va creste la fel de mare ca un ciobanesc mioritic.