Întrebare recomandată | paulutz a întrebat:

Inainte de a face un vaccin unui caine nu trebuie sa mancance?

Răspuns Câştigător
| ioana100 a răspuns:

Nu este nici o regula care sa interzica acest lucru.Acest fapt este valabil doar la deparazitarea interna, pentru a avea o concetratie mai puternica.Mult succes!

7 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bună! Nu, nu trebuie să mănânce, dar, mai ales, trebuie să fie deparazitat înainte, altfel vaccinul nu are efect. Sănătate și uite câinii mei, dacă vrei să-i vezi! http://zinnaida.ro/2012/11/07/joaca-kory-si-bella-8-fmt75/

| Irena97 a răspuns:

Trebuie sa ia cu o saptamana inainte pastila aia de deparazitat, asta e important. Daca ii faci vaccinul la pranz, da-i de mancare dimineata.

| slowswag a răspuns:

Poate sa manance, doar la deparazitare nu are voiewinking

| Assu53 a răspuns:

Depinde ce fel de vaccinwinking pentru deparazitare nu trebuie sa manace happy iar altele nu prea conteaza, mai bine du-te la un veterinatwinking care sigur va sti

| alexandruth a răspuns:

Nu ii interzice nimeni, daca vrea sa manance, lasa-l. happy

Răspuns utilizator avertizat
| Theoryofabook a răspuns:

Nu mi se pare ca nu trebuie sa manance
eu asa am facut cu pisica meawinking
sper ca ti-am fost de ajutor