| lacramioara2000 a întrebat:

Inca cev aalegeti dintre pisica, iepure, caine etc doar unul

Răspuns Câştigător
| Avatar001 a răspuns:

Pisica cel mai bun animal domestic.

10 răspunsuri:
| TrottiForYouOfSurprise a răspuns:

Cainele,deoarece este cel mai inteligent animal. Este foarte frumos, bland si nu degeaba se zice ca este cel mai bun prieten al omului.

| JammyBrooks a răspuns:

Eu zic ca pisica pentru ca e un animal folositor in ferma si e un animal de companie perfect.e iubitoare dragalasa si nu iti cere sa o ingrijeti pentru ca iti cere doar sa o iubesti

| MMihai a răspuns:

Ca animal de companie cățel.

| FlorinDiablo a răspuns:

Cainele daca il dresezi e cel mai destept

| Dahliaa a răspuns:

Pisica :X:X:X am 2 pishoiashi skumpyky :X:X:X dar unul mi-a murit crying sad

| gigel68 a răspuns:

Ia-ti un doberman. e frumos, destept, loial iar daca il dresezi/antrenezi bine iti va fi si bodyguard.

| BiancaDenisa a răspuns:

Caine :X

| Sandysandy a răspuns:

Pisica.funda?

| PrOxX a răspuns:

Caine

| Roata_Roxana_1982 a răspuns:

Eu zic sa iti iei un doberman.Eu am avut o catea doberman.E mare si te apara. Fundita?