| ILoveBlackCats a întrebat:

Hey TPU.
Ce ati alege ca animal de companie:
Pisica
Caine
peste
Papagal
Sau iepure?

Răspuns Câştigător
| Hammurabi a răspuns:

Am cățel, papagali și canari.
Și un motan cam golan că umblă permanent prin vecini după mâțe. laughing

15 răspunsuri:
| VerginicăVacăGrasă a răspuns:

Sarpe veninos

suntserios
| suntserios a răspuns:

Pisica
e cel mai usor de intretinut
de altfel si am una

sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

1. Căine. 2. Pisică.

| NoTurbinaNoGood a răspuns:

M-au ales pisicile pe mine, deja.

| Dismally a răspuns:

Pisica pentru ca imi place cel mai mult happy

| ILoveBlackCats explică (pentru Dismally):

Si mie. Cred ca se poate observa dupa numele de utilizator. Ce e drept îmi plac si câinii, pentru ca, asa cum a spus 4evergentleman, sunt niste prieteni foarte buni

| Dismally a răspuns (pentru ILoveBlackCats):

Da, am si eu un pisoi negru. Nu este chiar al meu, dar vine in fiecare zi pe la mine, mananca, doarme, se urca pe mine big grin

Răspuns utilizator avertizat
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

O vulpe roscata. smug Imi plac mult vulpile.

| 4evergentleman a răspuns:

Iepurii,mi se par foarte inocenții și drăgălași, mai ales cei mici, am și avut unul și a murit în brațele tatălui meu. As alege și câine dar sa fie mic, de preferabil Yorkshire, mi se par cei mai frumoși câini, dar câinii mici ii prefer, sunt foarte drăgălași și ei. Cum ți prieten un câine un om nu îți poate fi nici în 50 de vieți, și când nu ai nimic și ești la pământ te iubește la fel.

| IamJoKeR a răspuns:

Cainele este cel mai bun prieten al omului.