| denisukkadulck a întrebat:

Intrebare URGENTA am si eu un porcusor de guineea si vreau sa merg in alta tara cu el si cu avionul merg cu taromm si vreau sa stiu daca imi trebuie vre-un act pentru a iesi din tara cu el si cat ar costa multumesc!

2 răspunsuri:
| CamiiŢucăă a răspuns:

Am o prietena care a plecat cu pisica cu avionul in Spania si a avut nevoie de carnetul de sanatate a-l pisicii cu toate vaccinurile facute si de un fel de procura, cum se face si la copii. Nu stiu daca se aplica si in cazul porcilor de guineea.Bafta. happy