| suddent a întrebat:

Intru pe BlackNIght metin2, ma bag in cont, dar cand incerc sa intru in joc imi apare pentru o secunda mapa si apoi imi iese? Ma ajuta cineva? Dau funda promit!

110 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Incerc de 2 ore sa ma registrez pe black night si tot zice ca, contul este deja... mi se intampla numai mie sau ...la mai multi jucatori?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ajutati-ma si pe mine va rog nu ma intra in metin imi da The application failed to intialize properly(0847651120X8) Click on OK to terminate application!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Se intampla asta foarte mult in map1 pentru ca e full acolowinking dar pe la 5-6 serveru se mai goleste intri si dp mere

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ma nu merge server 1 numa 2 3

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Deci pentru tine raspunsul este acesta : AI BUG LOGIN! Rezolvare : Niciuna! Sfat : Fa-ti alt caracter!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu nu pot sal instalez si o prietena de-a mea il are. sa stiti ca la ea merg toate serverele!crying(((((((

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Dai la configure si marchezi fullscrean

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sal
separe ca ai probleme daca imi zici unde locuiesti o sa incerc sa te rezolv daca imi zici contul acum

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Inta pe net si schimba parola!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mane ai bug soarta crying uite iti dau edu alt contn?big hug are 89 sura are o heilli un nero +8 (heilii +8) nu stiu til daU?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sallut al.am o problema...am lvl 40 si nu stiu unde sa ma lupt sau nu gasesc harta cu monstri ma ajuta cineevaaa?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ma reinstaleaza windowsu ca asa imi facea si miewinking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Dati-mi un cont blaknight va roggggggggggggggggggggggggg ca incerc sa-mi fac si nu ma lasa

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

NU ii asculta pe prostii astia ca cica l-ai instalat gresit sau trebuie alt ch problema e ca asa se intampla cu toate privatele crede-ma ca joc pe 4 private si asa e

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nui asculta pe prostii astia ca cica l-ai instalat gresit sau trebuie alt ch, asa e pe toate privatele, crede-ma joc pe 4 private si ma pricep, dc vrei sa nu ai probleme din astea joaca pe rolaughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu stiu...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cum aflu parola daca am uitato?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Va rog daca stie cinava pe adrianboss cineva mi-a aflat contul cine stie cine care la aflat il rog frumos sa-mi sica parola la contul meu terminat si acum vreau sa aflu condul va saluta adrianboss ceao pe data 19-12-2010

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Downloads blaeknigt metin 2 scrie asa si iti merge

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pentru tine gm baga arme noi si armuri asa ca nu te nai vaita ca acu merge blackknight

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Este virusat metinul
descarca-l iar

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu nu am avut problema asta

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Dezinstaleazal dupa aceea il instalezi iarasi iar dupa aceea cauta un hack si baga-l in pack si asa o sa mearga daca nu merge inseamna ca nu iti suporta calculatorul iti mai spun o varianta stergel de tot si dupa aceea descarca-l iarasi. sall ne mai auzim poate cand o sa reusesti sa intri pe mt2 o sa ne intalnim sarbatori fericite

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Asta este si problema mea cand dau sa scriu id si parola spn ca id sau parola gresita. Dar nu stiu dc nu vrea sa inceapa jocul

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ba problema este ca ai prea mult lag
daca ti-a mers pana acum tot asa inseamna ca este de la teleporter

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ma si mie imi face la fel! 1

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mie imi scrie nume sau parola gresita de ce

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cei aia funda

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sal asa mi se intampla si mie da numai ca mie nu-mi arata mapa imi spune ca jocul se incarca si ma lasa sa astept 10 ore. Va rog ma ajutati eu cred ca mai bine dezistalam toti jocul si il reinstalam poate mere

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Chiar nu stiu
incearca sa stergi metinul si dupa ia-l inca o data