| Carina1234 a întrebat:

La cate saptamani pot saimi spal cainele? Are 2 luni. pot deja sa il spal?

Răspuns Câştigător
| JustForYa a răspuns:

Poti deja dar ai grija sa nu ii intre apa in urechi sau sa stea in curent sau sa stea pe gresie

Mult noroc!

4 răspunsuri:
| diankutza a răspuns:

Poti sa il speli linistita, si chiar e bine s-o faci mai des ca sa-l obisnuiesti cu baia. doar ca sa ai grija cum s-a spus mai sus sa nu-i intre apa in urechi si sa nu raceasca. Ai grija de el!

| Zenicide a răspuns (pentru diankutza):

E bine sa il speli, cand are nevoie, dar nu des.

"chiar e bine s-o faci mai des"
- Nu e bine sa il speli des, intreaba orice veterinar.

| diankutza a răspuns (pentru Zenicide):

N-am scris in fiecare zi, mai des poate fi si o data-n saptamana si o data-n luna, depinde de fiecare cum intelege.

| pavelsergiu a răspuns:

Da poti sa il speli dar nu te sfatuiesc e cam frig si sa ai grija de el daca il speli sa stea la caldura acum depinde daca are parul lung nu iti recomand