| IlieRg a întrebat:

La multi ani! Iepuroaica mea a murit si am ramas cu 7 iepuri mititei, abia li s-au deschis ochii si nu stiu cum sa fac sa-i salvez. Am incercat sa le dau lapte de vaca fiert cu o seringa, insa nu vor sa bea nicicum. Este vreo sansa sa-i fac sa traiasca?

Răspuns Câştigător
| EmanuelStroia2003 a răspuns:

Incearca sa cumperi o manusa de bucatarie si so umpli cu lapte fa o gaura la un deget sau la fiecare deget, cum vrei tu (...)
Sunt sanse ca iepurii sa bea din manusa.
Daca nu esti in stare sa îi cresti mai bine sa îi dai la cineva care poate.

| IlieRg explică (pentru EmanuelStroia2003):

Adica zici ca n-am avut grija? Iepuroaicei i-am facut vaccinuri si tot degeaba, a murit. N-am mai patit asa, de asta am si intrebat ce e de facut.

| EmanuelStroia2003 a răspuns (pentru IlieRg):

Nu spun asta, adica daca nu poti sa ai grija de astia mici ca e extrem de greu sa ai grija de puii de iepure.

| EmanuelStroia2003 a răspuns (pentru EmanuelStroia2003):

Orcum incearca sa vezi daca vor sa bea din manusa.

5 răspunsuri:
| Elena9328 a răspuns:

Http://casa.acasa.ro/......65147.html
http://www.animale.ro/......ou-nascuti
Vezi dacă te ajuta, îmi pare rau pentru tine.

Răspuns utilizator avertizat