| bikesports2 a întrebat:

M-a muscat un câine mic pui, la deget la mana, e doar un pui, si mi-a făcut o înțepătura. Ce ziceți m-a muscat de durere si n-are nimic sau e turbare de durere? L-a calcat oleaca masina la laba. E pui

4 răspunsuri:
| sierra1 a răspuns:

Adică în timp ce maşina îi strivea lăbuţa tu erai cu degetu în gura căţelului?

| bikesports2 explică (pentru sierra1):

Da, oleac. Am o singura intepatura mica

| teo530 a răspuns (pentru bikesports2):

Cum poti fi atat de idiot de ce nu ai luat cainele cand ai vazut ca vine masina? As vrea sa te fi zgariat pana la os ca meriti

| teo530 a răspuns:

Logic ca de durere adica aloo l-a calcat o masina pe labuta un monstru cel care l-a calcat