| anonim_4396 a întrebat:

in ultimele 2 zile am avut un ghinion teribul: am fost muscat de o pisica de mana destul de rau, m-am taiat cu cutitul la deget, am cazut pe gheata si m-am lovit la sold laughing voi ce ati mai facut?

Răspuns Câştigător
| JustMe a răspuns:

Eu am picat pe gheata si acum am un cot fff umflat, am picat pe ciment si mi-am lovit genunchiul si am dat cu capu in tocu usiilaughing

7 răspunsuri:
constantaproca
| constantaproca a răspuns:

Felicitari! Spre deosebire de voi eu am facut de toate si nu am patit nimic.

| Marii a răspuns:

Sunt si eu maestra la taieturi, dar in ultimile 2 zile chiar nu am patit nimic, pe gheata n-am cazut deloc. laughing

| ₣e†ĺ†α Ŕ嚃å†α†ħå a răspuns:

Bv...esti maestrul...pai m-am urcat intr-o racheta si a pornit, dar aproape ajungeam pe luna cand racheta nu mai avea combustibil si a cazut pe pamant.s-a auzit o bubuitura fff puternica dar cand oamenii mau gasit moarta printre ramasitele rachetei(nici eu nu eram intreaga eram in bucati)mau inmormantat

P.S.Sunt in rai si va astept :->

| ₣e†ĺ†α Ŕ嚃å†α†ħå a răspuns:

Am uitat sa va spun ca aici este o mancare excelenta...laughing

| bixelle_4587 a răspuns:

-- M-am aruncat de la etaju 1 big grin. Spre pacatu meu nu m`am ales decat cu o mica durere de mana. Eh asta e : ) --

| olimpiaherra a răspuns:

Este exact ce am patit si eu ...sa fim mai atenti pe viitor mai cadem naibii ne rupem o mana un picior... spor la vanatai

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

*teribil