| IoNuTzZ99 a întrebat:

Nu stie cineva un crescator serios de papagali in bihor? vreau sa cumpar o femela micul alexandru...sa aiba cel mult 2 ani. Verde sau Albastra!

Răspuns Câştigător
| Ajutorulmic a răspuns:

Poti sa iei de la adoptie sau de la pet shop(e mai bine asa) apoi poti merge cu el la veterinar sa vezi daca e in regula pentru ca uni de la magazin mai mint si vorbesti cu ala sa ti-l lase 2 ore sa vezi cum e papagalul sau daca nu uite aici niste siteuri:www.publi24.ro › Anunturi‎

www.publi24.ro › Animale › Pasari‎

mercador.ro › Anunturi Bihor › Animale de companie si domestice Bihor‎

www.aaz.ro/vanzari/21/vanzare-papagali-perusi‎

| IoNuTzZ99 explică (pentru Ajutorulmic):

Mersi! chiar acum o sa vorbesc cu un om care vinde un pui micul alexander...de pe site-ul care mi l-ai dat! mersi! happy

| Ajutorulmic a răspuns (pentru IoNuTzZ99):

Cplhappy

4 răspunsuri:
| MomentanNuAmNume a răspuns:

Nu vreau să te descurajez,dar mai bine ai merge la un pet shop de prin apropiere. pe TPU nu prea poţi face,,afaceri" de genul. aşa că du-te la un pet shop,fiindcă şi acolo sunt îngrijiţi bine, şi nu există decât mai rar cazuri în care animalul cumpărat să fie bolnav. şi oricum, dacă să zicem că prin absurd ar fi, nu ar trebui să fie o problemă. du-l la veterinar, şi te vei simţi mai bine dacă îl ajuţi. hai că m-am lungit prea mult. laughing
Baftă!