| CosminComan75 a întrebat:

Hei am o problema destul de mare zic eu... Trebuie sa fac un cadou unei fete din clasa de la mine! Am facut si noi jocul cu ingerașu. Si nu stiu ce as putea sa-i fac cadou! Ma puteti ajuta? Si va rog fara glume proaste!

Răspuns Câştigător
| BlackEyedGirl a răspuns:

Poti sa ii iei ceva simbolic, ceva care are legatura cu Craciunul si langa asta o cutie de bomboane sau in fular sau o caciula draguta sau un lant din ala de care se poarta acum (depinde ce ii place si ei, dar cam asta ar fi ideal) sau ceva de pluș daca ii place

1 răspuns:
| CosminComan75 explică:

Multumesc mult! Ai o funda de la mine!