| Clodmod a întrebat:

Pe 15 iunie este ziua unei prietene foarte bune si nu stiu ce sa ii fac cadou, adica de fiecare data i-am cate ceva diferit... Rama foto nu i-as da pentru ca i-am dat unei alte prietene foarte bune care este prietena si cu ea si ar crede ca ii dau acelasi lucru... Ma puteti ajuta? Ce cadouri pot sa ii iau?

5 răspunsuri:
| Anonima264 a răspuns:

Pai alege de aici:
-Accesorii
-Accesorii de par
-Haine
-CD-uri cu catecele ei preferate
-Ciocolata
-Parfumuri
-Farduri si fonduri de ten
-Luciuri de buze
-Oje!

| Anonima264 a răspuns:

Iar daca nu prea ai bani deloc multi:
-Fa-i o petrecere surpirza
-Invit-o undeva
-Cumpara-i o ciocolata!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Un obiect hand-made(bratara,inel,cercei etc.),o clama de par frumoasa,o fustita,un breloc cu animalut,un portmoneu, o geanta, un ruj, un gloss, o ciocolata etc.

| Clodmod explică (pentru anonim_4396):

I-as lua mai mult de o ciocolata... Zau asa, e o prietena foarte foarte buna

| anonim_4396 a răspuns (pentru Clodmod):

Ma refeream la o ciocolata ceva mai scumpa(Merci, Heidi, Rafaelo, Fererro Rocher etc.).