| 7octooombrieeeeeee a întrebat:

Mereu cand imi mângâi pisica tuseste super rau si gen cand nu o ating sau sta singura nu tuseste. De ce credeti ca face asta?

4 răspunsuri:
| CristiDinBucuresti a răspuns:

Este răcită, mergi cu ea la medicul veterinar

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cand da sa toarca si o doare in gat, tuseste.

| ValentinGabi a răspuns:

Cheamă mai bine medicul veterinar din zona ta să-i facă o injecție ceva

| Blu3Li0n a răspuns:

Ai putea să mergi la un medic veterinar cu ea. Ori dacă vezi că nu mănâncă, sau doarme/toarce mai mereu, e clar că are ceva, e răcită/bolnavă. Așa că iar m-aș întoarce la prima frază, du-o la un medic veterinar.