| victor_2636 a întrebat:

Misaspart parola dela yahoo messenger stie cineva un program de aflat parola dela yahoo messenger sau recuperat parola daca stie cineva un program sau un site dau fundati daca exista

Răspuns Câştigător
| Biank_7620 a răspuns:

Buna,
Deci programe de spart parolee exista o multime dar nu is bune, adica pierzi timpu aiurea.
Trebuie sa dai acolo, in yahoo messenger, unde zice forgot your password? si sa pui ce iti cere acolo,
E bun daca reusesti si iti amintesti ce ai raspuns cand iti ai facut id-ul.

Bafta!

[Funda?]

4 răspunsuri:
| crouch a răspuns:

Cand deschizi messu scrie jos "forgot your password?" si dai click pe el

| TAZ_2382 a răspuns:

Parola o poti afla cand vrei tu, cum s-a spus si mai sus dai la forgot your password bifezi "i forgot my password" dai next scrii id-ul tau si codul de siguranta, raspunzi la intrebarea de siguranta si de acolo te descurci ca esti baiat marewinking... cred.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Poti sa cauti pe google

| victor_2636 explică:

Numai stiu asta e problema ce am raspuns