| PauLoveLove a întrebat:

Buna am si eu o intrebare! Daca am program de aflat parole la yahoo messenger trebuie ca utilizatorul sa via la mine acasa ca sa pot sa ii aflu parola?

2 răspunsuri:
| PauLoveLove explică:

Scuzatima ca am gresit dar m-am grabit

| silviu6_4456 a răspuns:

Depinde de hack nu de tine dar mai bine ia-ti "hackerul de parole" cheama-l la tine spune sasi scrie parola si id dar sa nu dea "sign in" sau ce va de genu deschide repede hackul si ati marcheaza (incercuieste) cu rosu unde e parola la program iti apare o stea si ai aflat parola