| AlexandraAndreea121290 a întrebat:

Mmbine tocmai ce am primit o catelusa si are 6/7 luni. Si. Mi s.a spus ca a fost doar deparazitata. Dar as vrea sa.i fac un carnet de sanatate si vaccinuri dar nu prea stiu ce. Si cat m.ar costa. Ma puteti ajutaa?

3 răspunsuri:
| AlexandraAndreea121290 explică:

Deci trebuie deparazitata in fiecare luna?

| AlexandraAda a răspuns (pentru AlexandraAndreea121290):

Nu neaparat, depinde de varsta...
Dar de obicei iti spune veterinarul cand trebuie sa faci urmatoarea deparazitare

| Morelove a răspuns:

Pai nu stiu sigur cate vaccinuri se fac dar te-ar costa puna intr-un milion un vaccin. Si de deparazitat al meu il deparaziteaza in fiecare luna.