| Nuttelina a întrebat:

Motanul meu e cam nazdravan si ma tot,, cotaie"...ar trebui castrat?

Răspuns Câştigător
| PяĬɔhĬηĐεℓ a răspuns:

Poti incerca sa il castrezi, este o optiune.Dar daca de tot "cotaie" intreba-l pe veterinar ce este de facut el o sa stie sigur.Iti va recomanda un sfat intelept de al lui si nu o sa mai faca asa...in fine ii dau dreptate si Mirunei deoarece se va ingrasa.Dar intreba veterinarul/specialistul in animale ce este mai folositor.O zi buna!

5 răspunsuri:
| AnnaAnnne a răspuns:

Pai daca il castrezi tot asa o sa faca, dar un pic mai putin si e rau ca o sa se ingrase foarte taresad, desi catelusa mea nu e castrata si e cat o vaca :d

| Neymar96 a răspuns:

Asta este decizia ta

| Nuttelina explică (pentru Neymar96):

Ha,ha,ha ce gluma amuzanta...

| ioanax2004 a răspuns:

Cum adica cotaie? Am 8 ani bine, nu le stiu pe toate.

| Nuttelina explică (pentru ioanax2004):

Si eu tot 8 ani am, adica ...parca as fi mata lui