| Quikeii a întrebat:

Neatsaa` Lumee love struck.

Ce faceti`? :].

Am o problema. :d. Din Nou! :]].
So. deci. fac canto de 3 ani. si totusi mi`e rusine sa cant de fata cu alte persoane. Nu conteaza daca le cunosc sau nu. Pur si simplu` mi`e rusine :]]. Prietenul meu spune ca-mi lipseste curaju` si ambitsia. Saracu`. incearca sa ma`ntseleaga :]]. nu` prea reusete oricum. In legatura cu ~ retinerea ~ asta. chiar nu stiu ce sa fac. thinking
astept : Sfaturi, Idei, P. S.-uri, etc.

P. S.: decat sa raspundeti` la misto, mai bine apasatsi` sageata aia din coltsu` stang, sus. stitsi voi. aia asa : :d

3 răspunsuri:
| andreushk a răspuns:

Intr-un fel si eu stiu cum e. eu fac de 7 ani dansuri sportive si este nasol cand ma duc la concursuri, emotiile dinaintea competitiei, frica aceea, tremuraturile picioarelor. happy
dar in final cand intru pe ring ma simt uneori ca acasa. incem usor usor sa imi dau drumul.
incearca ca inainte de spectacole si tot ce faci tu sa te relaxezi, sa iti pui gandurile in ordine, sa te gandesti ca esti cea mai buna si ca vei reusi...
iti spun ca va reusi... incearca sa scapi de toate emotiile. bine. poti lasa vreo` 3 laughing

| Puiu_3680 a răspuns:

Eu zic sa uiti de multimea stransa si sa dai frau liber talentului.O sa vezi ca in momentul acela parca de transformi si tot tracul acesta dispare.

| Quikeii explică:

Tsin sa mentsionez ca am mai fost pe scena si la scenetele de la teatru, etc. si totusi, doar la cantat mi se intampla :].

Ms. de sfaturi :]. Mai astept!