| anonim_4396 a întrebat:

OMG! Acu 10 minute i-am facut hamsteritei mele curat si i-am pus un talas nou ( diferit de cel vechi, cel vechi se terminase) si a inceput sa ia talasu si sa il rontzaiestraight face mancare are si nu stiu de ce face asa thinking

Răspuns Câştigător
| MMadalina02 a răspuns:

Al meu nu face asa...in schimb il ia in gura si il duce in casutalaughing Da' nu-l mananca straight face

4 răspunsuri:
| Zenithf a răspuns:

Cum zice @Dragalasul, pe langa mancarea obisnuita, tu ai face bine sa-i pui niste crengute de mar, visin sau alt pom, sa le rontaiasca si sa-si ingrijeasca astfel dentitia. Si cauta mai multe informatii despre cum se ingrijesc animalutele astea.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Fiindca asa isi toceste dintisorii. dintii lui cresc incontinuu. daca nu si toceste n-o sa mai poata deschide gura la un moment dat, si moare de foame.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

@dragalasul, nu a mai mestecat niciodata talas. si talasu e moale, ce sa toceasca? nu ii dau scoarta de copac sa si-i toceasca, ii pun talas din magazin.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Frate de 2 ani de cand il am nu a facut niciodata asa laughing dintzii sunt tociti happy si are placuta de lemn acolo