| anonim_4396 a întrebat:

Pe unde pescuim in 2009?

4 răspunsuri:
| alexdop21 a răspuns:

In cazul in care stai in zona bucurestiului si ai chef de un pescuit iti recomand cu caldura Tancabestiul la Two Lakes Two Brothers, e foarte frumos acolo, cu motel, restaurant, pescuit sportiv, pescuit de agrement, gasesti o gramada de lucruri de facut acolo, iar daca ai chef sa te rupi de realitate cateva zile mergi in delta!

| Suzy a răspuns:

Dunare

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

In 2009 sau 2010? aprilie mai iunie perioada de prohibitie, din 2009 a mai ramas doar noiembrie decembrie, la copca?
http://209. 85. 135. 132/search? q=cache:bpZL_5ouomIJ:...clnk&gl=ro
aici sus este ceva interesant daca esdti impatimit
Resita - Clisura Dunarii, Cascada Cordun -neamt, sunt multe locuri de pescuit, nu stiu din ce oras esti.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Bună.
Acolo unde este legal, în caz contra braconaj se numește!
Pa, pa.