| Bișoc2000Elia a întrebat:

Pentru un hamster trebuie sa cumpar neaparat mancare de la Petshop sau pot sa-i dau eu fructe, legune si seminte?
As putea sa-i dau hamsterului biscuiti cu seminte de Floarea-soarelui pe deasupra?

Răspuns Câştigător
| Kirito21 a răspuns:

Https://firsthamster.wordpress.com/ingrijire/hrana/
Aici gasesti informatii complete, pe care trebuie sa le stii pentru a putea avea grija cum trebuie de un hamster.

2 răspunsuri:
| AMDy a răspuns:

Trebuie sa.i dai mancare rolling on the floor), seminte si/sau ceva de rontait( biscuiti, alune, fursecuri, saratele etc) SI fructe, legume- nu conteaza de unde sunt( poti sa faci un amestec de tarate si ce vrei), asta e parerea mea