| Andra988 a întrebat:

Vreau sa îmi cumpăr un hamster. Stau în oraș și în fiecare săptămână trebuie sa plec doua zile de acasă. Aș putea să îi pun mai multă mâncare hamsterului cat pentru două zile sau nu merge așa?

Răspuns Câştigător
| Atfas a răspuns:

Pentru doua zile eu zic ca e ok sa ii lasi mai multa mancare si apa.Dar cel mai bine ar fi sa pui pe cineva sa se ocupe de el cat esti plecata.

2 răspunsuri:
| Anonimopt a răspuns:

Te ai gândit că îi vei face rău?! Nu îl luă, o sa l chinui. Sau daca ai pe cineva sa ii de a de mâncare îl poți lua. Bafta la alegere! Gândește te bine!? ️

| Andra988 explică (pentru Anonimopt):

Nuu doamne. Nu vreau sa îl iau și sa stea chinuit. Probabil o sa găsesc pe cineva care sa îl hrănească