| anonim_4396 a întrebat:

Perusii pot avea acid care sa ii deranjeze la stomac si sa aiba senzatia de voma?sad

3 răspunsuri:
| DrunkenRat a răspuns:

Toate pasarile pot avea senzatia de voma. Am vazut eu personal la un porumbel cum dadea afara boabe... Dar poti fi mai explicita cu intrebarea ta? Ce face mai exact papagalul tau? Tremura sau ceva?

| emabrumareanu29 a răspuns:

Buna. iti propun un job. reprezentant/coordonator la giada rome sau ladys.daca te intereseaza,id-ul meu este ema_brumareanu@yahoo.com si iti pot da mai multe detalii.

Răspuns utilizator avertizat