| KitTY_2644 a întrebat:

Dupa ciite saptamini de sarcina apare voma sau chiar senzatia de voma?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
3 răspunsuri:
| mona a răspuns:

Depinde,difera de la femeie la femeie, mie din a 5 a saptamana a aparut

| Brâncuşi a răspuns:

Bună în jur de o lună-două oricum între acest timp sunt mai multe semne, de ce ai vreo problemă?
O zi bună!

| Moonlight123 a răspuns:

Depinde de fiecare femeie in parte. In mod normal dupa 4 sapt ar trebui deja sa incepi sa ai diferite simptome cum ar fi lipsa menstruatiei, stari de greata, somnolenta, ameteala etc.