| alexalexandrusincerul a întrebat:

Pisica de azi a inceput sa miroasa excesiv prin casa orice. Vine la mine si ma miroase si isi baga capul in hainele mele, se mai tavaleste pe jos. Ce ar putea avea? Alt simptom nu are, este sterilizata, are 1 an si 7 luni.

4 răspunsuri:
| NoTurbinaNoGood a răspuns:

Se alintă. Dă-i pace.

| dullcat a răspuns:

Cred ca doar se alinta si e curioasa, la fel ca toate pisicile.

| anonim3247 a răspuns:

Dacă se tăvălește pe spate ca și cum se rostogolește - e în călduri și așa face chiar dacă e sterilizată și îi trece în 2 - 3 zile.

| rxbiesx a răspuns:

N are nimic, e un comportament normal frate