| Marii a întrebat:

Pisica mea a avut azi o criza exact ca o criza de epilepsie. Nu stiu ce a patit, am observat ca de cateva zile miauna un pic diferit. Ce ar putea avea?

4 răspunsuri:
| SupradozaDeViseXD a răspuns:

Poi depinde. Poate intra in calduri daca e femela. Fi atenta daca sta cu partea din spate a corpului mai ridicata si in fata sta cu botu pe labe( sau si-l freaca de podea) sau daca se freaca cu tot corpul de covor sau de parchet mai mult ca de obicei. Ar fi bine sa o duci si la veterinar nu se stie niciodata, si daca o duci intereseaza-te de un vaccin pentru pisici care se face o data pe an, o va feri de boli si de virusii pe care ii au pisicile pentru ca tu esti predispusa la ei.
Succes!

| simina2000 a răspuns:

Nu stiu ce poate avea dar stiu un singur lucru du-te cu ea de urgenta vla veterinar.Bafta!

| Marii explică:

Are vreo 13 ani, si a fatat de curand, dar prematur si a mancat puiu.

| tina2011 a răspuns:

Depinde si de varsta care o are, daca este femela, daca in acest caz a fatat recent. Nu ai precizat prea multe. Poate fi vorba si de o cadere a calciului, poate fi si o hipoglicemie, iar daca este mai in varsta posibil si un AVC, adica accident vascular cerebral etc., oricum trebuie investigata