| Crisyy a întrebat:

Am o pisica de cateva zile, are aproape 3 luni dar nu inteleg de ce nu miaunathinking

Răspuns Câştigător
| Suguleţ a răspuns:

Bună.
La fel a fost si pisica mea in primele zile.
Nu cunoaşte mediul, oamenii, etc.
A mea după cîteva zile nu se mai oprea din mieunat. laughing

Pa, pa.

2 răspunsuri:
| Niakit a răspuns:

E pui laughing pui incep sa miaune pe la 5, 6 luni happy. sper ca am ajutat. funda?

| Stelutasweet a răspuns:

Nu este adevarat pui de pisica incep sa miaune dupa mama lor la cateva saptamani plang si miauna, probabil puiul tau de pisica nu vrea sa miaune sau nu are dc daca ii dai la timp mancare sau ii descizi usa nu are dc, incearca sa-l lasi singur la usa (nu usa de afara)sau inchidel in camera si asteapta pana miauna. Poate ca tu nu-l auzi cum miauna deoarece e cam mic si miauna incet sau poate are o afectiune a laringelelui oricum ar trebui sa-l duci la veterinar. Pisica mea miauna intruna la geam cand vrea sa iasa afara poate daca ea ar tacea asa m-as bucura macar a ta nu te trezeste la 3 dimineata sad