| Idkidk a întrebat:

În seara asta mi-a fătat pisica. Ce-i pot da mămicii de mâncare ca să aibă un regim bun alimentar?
A fătat 6 pisoi.

25 răspunsuri:
| whatevernvm a răspuns:

WTF? Orice

DoarBogdan
| DoarBogdan a răspuns:

Hraneste pisica cu mancare de pisici happy

| Idkidk explică (pentru DoarBogdan):

Acum am 9 pisici. rolling on the floor

| Idkidk explică:

Mersi!

| Doarunaltutilizator a răspuns:

6 sunt multi pisoi, sa fie sanatosi.

| Idkidk explică (pentru Doarunaltutilizator):

Mersi :3
Sunt frumoşi, unul cu negru, unul cu toate culorile, unul tigrat, unul alb şi negru, unul alb şi maro, toate culorile. smug

| Doarunaltutilizator a răspuns (pentru Idkidk):

Capra mea de la tara a fatat trei iezi anul trecut. Am si vazut la stiri mai demult cum o capra a facut 5 dar asta cred ca le intrece pe toate.

| Idkidk explică (pentru Doarunaltutilizator):

smug Wow, ce drăguţ, îmi plac iezii.

| Doarunaltutilizator a răspuns (pentru Idkidk):

Asa este acum, capra mea a fatat anul asta doar un ied. Anul trecut am crezut ca o sa faca unul si a facut 3 si anul asta am crezut ca va face 2 dar a facut unul, ironic nu?

| Idkidk explică (pentru Doarunaltutilizator):

hee hee Da. Căpriţa de la bunica mea a făcut un ied negru şi unul alb, şi alta unul maroniu-roşcat, şi unul negru-roşcat.

| Doarunaltutilizator a răspuns (pentru Idkidk):

Albi a facut si a mea. Cel de acum seamana mult cu mama lui.

| Idkidk explică (pentru Doarunaltutilizator):

winking Super!

| Doarunaltutilizator a răspuns (pentru Idkidk):

Asa este.

| Idkidk explică (pentru Doarunaltutilizator):

laughing Eu te-am confundat azi cu cineva.

| Doarunaltutilizator a răspuns (pentru Idkidk):

Cu cine? Nu inteleg.

| Idkidk explică (pentru Doarunaltutilizator):

Cu un băiat, Sebastian_Sebastian rolling on the floor

| Doarunaltutilizator a răspuns (pentru Idkidk):

Aaaa ca rimeaza numele am inteles.

| Idkidk explică (pentru Doarunaltutilizator):

Daa. rolling on the floor

Ce mai zici?

| Madesz a răspuns:

6? Doamneee apara-ne! Eu știam că o pisica poate să fete 2 până la 4 pisoi! Să-ți trăiască mititeii! Da-i pisicii tale lapte fiert de vaca. Lactate mai pe scurt. happy

| Idkidk explică (pentru Madesz):

Mersi! kiss Când mă va lăsa să-i ating, le fac poză să ţii arăt!

| Madesz a răspuns:

Yay :*

| Idkidk explică (pentru Madesz):

Poate în weekend.winking
Să se mai obişnuiasă şi ei cu lumea.

| Jack20Wan a răspuns:

Si mie mi-a fatat pisica dar acum o luna 3 pisoi dar deja au crescut si sunt foarte frumosi. Iar daca vrei sa hranesti pisicuta ca sa aiba un regim bun hranestio cu ce o hraneai si pana acum, nu conteaza cu ce hranesti important e sa o hranesti.

| serj1012 a răspuns:

Soareci

| Fionix a răspuns:

Orice nu conteaa si sunca si mamaliga absolut detoate