| DeliaaLR a întrebat:

Pisica mea si-a desfacut operatia de sterilizare.Ce pot face pana maine cand ma duc cu ea la veterinar?

Răspuns Câştigător
| MrkiddyKid1 a răspuns:

S-ar putea sa faci mai mult rau decat bine daca incerci ceva, cel mai bine ar fi sa te asiguri ca nu se misca prea mult. Vorba aia, pisicile au 9 vieti, va fi bine pana maine.

1 răspuns:
| Sonia822 a răspuns:

Ii pui un guler d-ala, ca un con, cu varful taiat. Cauta pe net. Il faci din carton. Sau un material similar. Cauta pe google `guler de protectie animale`